E-mail:
Hasło:
wschód:
zachód:
07:23
15:24
wschód:
zachód:
12:10
20:05
imieniny: Grzegorza i Zdzisława
Poniedziałek
28 listopada 2022
TAK
NIE
Numer 3/2020
Spis treści
Ostatnio dodane w galerii
Autor:
Aktualności
poprzednia ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [10] następna
OK
Ptaki Polski - Apel studentów Koła Naukowego Leśników SGGW
Apel studentów Koła Naukowego Leśników SGGW

W naszych pogrążonych w smutku głowach po stracie tak wspaniałego opiekuna i przyjaciela, jakim był dr Marek Keller, zrodził się pomysł, by ocalić od zapomnienia najpiękniejsze wspomnienia o Nim. Jest wiele pięknych opowieści z młodszych jak i późniejszych lat życia Doktora, które z Państwa niezbędną pomocą chcielibyśmy zebrać w jedną całość i wydać w formie książki, której autorami będą wszyscy autorzy tekstów.

więcej...
Ptaki Polski - Artur Tabor nie żyje
Artur Tabor nie żyje

Tragiczny wypadek podczas wyprawy do Mongolii przerwał życie Artura Tabora - fotografa, filmowca, przyrodnika, wspaniałego człowieka... Serdeczne wyrazy współczucia dla Jego Rodziny.

więcej...
Ptaki Polski - FotoNatura - pierwszy numer już w Empikach!!!
FotoNatura - pierwszy numer już w Empikach!!!

W numerze m.in.: Spotkania z kulikami (Karol Woźniakowski), Rozmowa Łukasza Łukasika z Grzegorzem i Tomaszem Kłosowskimi, Zaproszenie w Góry Kamienne (Krzysztof Romańcukiewicz), Fotografowanie w warunkach zimowych i w warunkach arktycznych (Mateusz Moskalik, Sebastian Słonina), Kraina bielaka (Marcin Zagórski) i inne bogato ilustrowane artykuły. Zapraszamy do lektury i na stronę: www.fotonatura.pl

 

więcej...
Ptaki Polski - Konkurs fotograficzny
Konkurs fotograficzny "Ptaki w obiektywie" 2009 - wyniki

W sobotę 3 października podczas Ogólnopolskiego Festiwalu Fotografii Przyrodniczej w Świdnicy (którego nasza redakcja była współorganizatorem) rozstrzygnięta została tegoroczna edycja konkursu fotograficznego "Ptaki w obiektywie - 2009".

więcej...
poprzednia ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [10] następna
OK
Copyright © Agencja Przyrodnicza AVES 2019