E-mail:
Hasło:
wschód:
zachód:
07:28
16:09
wschód:
zachód:
09:57
23:54
imieniny: Jana i Przybysława
Piątek
27 stycznia 2023
TAK
NIE
Gdy milkną ptaki... idziemy na ważki
Gdzie: PP 2/2020 str. 32
Autor: Paweł Czechowski
Dział: Badania ptaków
Wczesne pobudki, ranne wyjazdy – spieszymy się obserwować ptaki, słuchać ich śpiewu. Coraz wyższe położenie słońca, rozwijający się z upływem godzin poranka dzień i wzrost temperatury wyciszają ptasi gwar. Aktywność ptaków spada, maleje też ich wykrywalność. Szukają one pożywienia, odpoczynku, schronienia przed palącymi promieniami. Co wtedy? Powrót do domu? Wiosna i lato tak szybko przemijają – szkoda spędzać je w czterech ścianach, szczególnie gdy liczba wolnych dni jest ograniczona.
Instrukcja pobierania artykułu
Aby pobrać artykuł należy:
  • Wysłać SMS o treści AP.PTAKIPOL na numer 73068. Koszt wysłania wiadomości SMS wynosi 3,69 PLN brutto. W odpowiedzi otrzymasz SMS z kodem, który należy wpisać w oznaczonym polu.
  • LUB
  • Dokonać przelewu za pośrednictwem Dotpay w wysokości 2,00 PLN brutto. Po zrealizowaniu płatności otrzymasz kod, który należy wpisać w oznaczonym polu. Kod dostępu zostanie wyświetlony na ekranie oraz wysłany na podany podczas realizacji płatności adres e-mail. Kliknij na logo "Zapłać online przez Dotpay", aby dokonać przelewu.
Pobranie artykułu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.

Kod:

Usługa SMS dostępna jest w sieciach Era, Plus GSM, Orange i Play. Usługi Premium SMS dostarcza i obsługuje system Dotpay.

Właściciel: Agencja Wydawniczo-Fotograficzna "AVES", ul. Kręta 5, 65-770 Zielona Góra

Kontakt: Dział reklamy: tel.: 22 659 36 50, e-mail: reklama@ptaki-polski.pl

Copyright © Agencja Przyrodnicza AVES 2019