E-mail:
Hasło:
wschód:
zachód:
07:28
16:09
wschód:
zachód:
09:57
23:54
imieniny: Jana i Przybysława
Piątek
27 stycznia 2023
TAK
NIE
Konkurs "Ptasie spotkania przy karmniku"
Gdzie: PP 3/2012 str. 42
Autor: Redakcja Ptaków Polski
Dział: Konkursy
Nadchodzi kolejna zima. Czas więc, by przygotować się do kolejnego sezonu fotograficznego przy karmniku. Czy w tym roku dopisze ptasia frekwencja? Czy przylecą nowe gatunki? Wiele będzie zależało od pogody i od warunków pokarmowych w okolicy. Jak co roku - przyroda może zaskoczyć i przynieść miłe niespodzianki, albo drobne rozczarowania. Pierwsze ochłodzenia pokazały, że tej zimy mogą pojawić się liczniej jemiołuszki i gile. Oba gatunki bardzo fotogeniczne. Jednak nawet jeśli lista gości zimowych nie będzie się poszerzać, to nie powinno zabraknąć okazji do doskonalenia techniki fotograficznej i sposobności wykonania coraz lepszych zdjęć ptakom, które zazwyczaj nie zawodzą przy karmniku. Zatem najwięcej i tak będzie zależało od nas samych ? od cierpliwości, od wyczulenia na właściwy moment do złapania tego najlepszego ujęcia, od dobrej znajomości możliwości posiadanego sprzętu i wreszcie od umiejętności przewidywania ptasich zachowań, a także od zaaranżowania otoczenia - scenerii, w której odbywać się będą przykarmnikowe sesje fotograficzne. Te elementy zależą od nas i będą sprawdzianem przygotowań do fotograficznych zmagań.

Instrukcja pobierania artykułu
Aby pobrać artykuł należy:
  • Wysłać SMS o treści AP.PTAKIPOL na numer 73068. Koszt wysłania wiadomości SMS wynosi 3,69 PLN brutto. W odpowiedzi otrzymasz SMS z kodem, który należy wpisać w oznaczonym polu.
  • LUB
  • Dokonać przelewu za pośrednictwem Dotpay w wysokości 2,00 PLN brutto. Po zrealizowaniu płatności otrzymasz kod, który należy wpisać w oznaczonym polu. Kod dostępu zostanie wyświetlony na ekranie oraz wysłany na podany podczas realizacji płatności adres e-mail. Kliknij na logo "Zapłać online przez Dotpay", aby dokonać przelewu.
Pobranie artykułu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.

Kod:

Usługa SMS dostępna jest w sieciach Era, Plus GSM, Orange i Play. Usługi Premium SMS dostarcza i obsługuje system Dotpay.

Właściciel: Agencja Wydawniczo-Fotograficzna "AVES", ul. Kręta 5, 65-770 Zielona Góra

Kontakt: Dział reklamy: tel.: 22 659 36 50, e-mail: reklama@ptaki-polski.pl

Copyright © Agencja Przyrodnicza AVES 2019